1. Hizmetlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz

Göktürkler1 Logo

Göktürkler1 Güvenlik Hizmetleri

Şirketimizin sizler için sunduğu hizmetler

 • E

  Elçilik Güvenliği

  Büyükelçilikler ve konsolosluklar fiziksel güvenlik standartlarının korunmasının zorunlu olduğu diplomatik yerler olup, uluslararası ilişkilerde yabancı ülkenin ilk olarak temsil edildiği yerlerdir. Elçilik ve Konsolosluk güvenliği profesyonel ve uluslararası diplomasi gözetilerek ele alınması gereken önemli ve hassas bir konudur. Değişken tehditler, gelişen teknoloji ve değişen milletlerarası ilişkilerin sürekli güncel tutulması ve bu parametlere göre sürekli takip edilmesi gereken bir hizmet türü olup, güvenliğin sürekli geliştirilmesi ve bu konuda uzmanlaşmış olması şarttır. Fiziki güvenliğin, elektronik güvenlikle desteklenmesinin şart olduğu Elçilik güvenliğinde yetersizlik veya bilgisizlik telafisi mümkün olmayan zararlara neden olabileceği gibi ülkeler arasındaki ilişkilerin bozulmasına neden olabilecek büyük riskler taşır. Bu nedenle GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK olarak güvenlik önlemleri ile değil, sürekli güncellenen ve yenilenen bir özel güvenlik hizmeti anlaşıyışını benimsemekteyiz.

 • K

  Kamu, Kurum ve Kuruluşlarının Güvenliği

  Yetkililerin ihtiyaç ve beklentileri incelenir ve en doğru çözümler üretilerek güvenlik açıklıkları kapatılmaktadır. Bu süreçte hizmetin tam olarak sağlanabilmesi için gerekli fizibilite etütlerinin, risk analizlerinin ve fiziki yapılanmanın doğru olarak planlanmasına bağlıdır. Güvenlik hizmetinin sağlanmasında GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK olarak önem verdiğimiz diğer bir konu güler yüz ve saygılı karşılamadır. Bu değerlerden yola çıkarak hizmet kalitemizin arttırılması için 7/24 risk analizi danışmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 • H

  Hastane Güvenliği

  Sağlık kurumlarında güvenlik hizmetinin tam olarak sağlanabilmesi için doğru planlanan güvenlik stratejisi hasta ve hasta yakınlarının huzulur bir ortamda sağlık hizmeti almasını, sağlık çalışanlarının oluşabilecek risklere değil, sadece işlerine odaklanmalarını sağlayarak hizmet kalitesinin artmasını sağlayacaktır. Sağlık kurumuna giriş-çıkış noktaları, ziyaretçi kabul ve kontrol noktaları ve kliniklerde sağlanacak güvenlik hizmetleri bu kapsam içerisinde değerlendirilmelidir. Hizmet kalitemizi her zaman koruyabilmek adına uzman personel kadromuzla ve risk analiz danışmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 • Ş

  Şantiye Güvenliği

  GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK şirketi, gerek kamu inşaat sektörü ve gerekse özel inşaat sektöründe yer aldığı güvenlik faaliyetlerinde yapının proje aşamasından sonra inşaat safhasına geçilmesiyle gerekli fizibilite durumu ve risk analizlerini tespit etmekte ve gerekli özel güvenlik stratejilerini oluştumayı ilke edinmiştir. Gerek can güvenliği, gerekse inşaat malzeme ve ekipmanlarını hırsızlık, yağma, sabotaj, mala zarar verme gibi olaylara karşı koruma müdahalelere karşı uzman kadrosu ike hizmet vermektedir.

 • İ

  İş Merkezleri & Ofis Güvenliği

  İhtiyaca göre firmaların talepleri doğrultusunda belirlenen ofis, işyeri, fabrika v.b. alanlarda giriş-çıkış denetlemeleri, depo malzeme güvenliği, otopoark ve çalışanların can ve mal güvenliklerinin sağlanmasında her türlü risk analizleri yapılarak, güvenliğin üst düzeyde sağlanması için eylem planları oluşturulur. Risk analizi ve elktronik güvenlik çözümleriniz için tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 • S

  Site ve Konut Güvenliği

  Elektronik güvenlik sistemlerimiz ve nitelikli güvenlik personelimizle tüm iç ve dış tehditlere karşı yaşam alanlarınızı titizlikle koruyoruz. Site ve konut gibi yaşam alanlarınızın güvenliği için oluşturulacak olan ekstra güvenlik hizmetlerinin yanı sıra standart olarak aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz. Giriş-Çıkış Kontrolleri: Giriş ve çıkışlarda yer alan bariyerli giriş kapısı ve kontrol noktası ile giriş ve çıkışların denetim altına alınması; teknik servis elemanı, kargo, posta görevlilerinin kimlik kontrolü ve kaydının yapılması, şüpheli paket ve bomba araması gibi prosedürleri kapsamaktadır.

 • E

  Eğitim Kurumları Güvenliği

  Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın huzurlu ve güvende eğitim almalarınıı sağlamak temel hedeflerimizdendir. Eğitim sürecinin kreş döneminden üniversite sürecine kadar GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK pşaral aynı hassasiyetle görev yapmaktayız. Eğitim kurumu içerisinde ve çevresinde zararlı faaliyetleri önlemek, öğrenci ve eğitimcilerin can ve mal güvenliklerini sağlama için gerekli tedbirleri konusunda uzman kadromuzla en iyi şekilde yerine getirmeteyiz. Okul yönetiminin beklentileri ile hazırlanacak olan güvenlik fizibiliteleri ile sağlıklı nesiller yetiştirilmesine ortak olmaktayız.

 • A

  Alışveriş Merkezleri Güvenliği

  Milyonlarca insanın sıkça ziyaret ettiği alışveriş merkezlerinin özel eğitim ve donanımlı uzman personellerimiz ve AVM yönetimi ile yapılacak olan fizibilite çalışmaları sonrasında her türlü olumsuz durumun oluşumunu önceden önleme, oluşabilecek olumsuz durumda AVM çalışan ve ziyaretçilerinin rahatsız olmayacakları şekilde müdahalelerimiz ile kendilerini fiziksel ve psikolojik olarak güvende hissetmelerini sağlamaktayız.

Neden Göktürkler 1.

Hizmetlerimiz

Profesyonel Kadro

Profesyonellik ve bütünlük sununuyoruz

Müşteri Odaklı

Müşterilerine sorunsuz hizmet verebilmek için burdayız

Kaliteli Hizmet

Projenizde, kalite ve güvenlik prensiplerini ön plana çıkararak çalışıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sanayi Güvenliği

Yetkililerin ihtiyaç ve beklentileri incelenir ve ne doğru çözümler üretilerek güvenlik açıklıkları kapatılmaktadır. Bu süreçte hizmetin tam olarak sağlanabilmesi için gerekli fizibilite etütlerinin, risk analizlerinin ve fiziki yapılanmanın doğru olarak planlanmasına bağlıdır. Güvenlik hizmetinin sağlanmasında GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK olarak önem verdiğimiz diğer bir konu güler yüz ve saygılı karşılamadır. Bu değerlerden yola çıkarak hizmet kalitemizin arttırılması için 7/24 risk analiz danışmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Yakın Koruma

GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK'in Kişi Koruma Güvenlik Hizmeti'ndeki ilkesi, 5100 sayılı yasa gerekleri çerçevesinde koruma ihtiyacı olan kişi veya kişileri, mahremiyetleri göz önünde tutularak, özel hayata saygı önceliği esasında bilgi ve tecrübelerimiz ile güvenli kılmaktır. Özel eğitimli ve donanımlı güvenlik personelimiz kişi veya kişilere yakın koruma hizmeti sağlarken aldıkları eğitimin gereği olarak son derece profesyonel şekilde çalışmayı ilke edinmektedir.

Aktivite Alanları Güvenliği

Açılış programlarından kongrelere, festival ve şenlik organizasyonlarından konserlere kadar her türlü toplu etkinlikte son derece yetkin personeliyle güvenlik hizmeti sağlayan GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK, huzur ve güven ortamının sağlanmasında önemli bir rol üstlenmektedir.

Para ve Değerli Eşya Koruma

GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK olarak, transferi söz konusu olan değerli evrak, para ya da eşyaları özel muhafazalı paketler içerisinde donanımlı kadrosuyla birklikte zırhlı araçlar ile tranfer işlemini 5100 yasası uyarınca belirlenen prosedür uygalanarak gerçekleştirmekteyiz.

Stadyum ve Spor Merkezleri Güvenliği

GÖKTÜRKLER 1 GÜVENLİK olarak, transferi söz konusu olan değerli evrak, para ya da eşyaları özel muhafazalı paketler içerisinde donanımlı kadrosuyla birklikte zırhlı araçlar ile tranfer işlemini 5100 yasası uyarınca belirlenen prosedür uygalanarak gerçekleştirmekteyiz.