1. Kurumsal
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Göktürkler 1 Güvenlik Hizmetleri olarak  Güvenlik sektöründe özel ve saygın bir yer hedefleyen firmamız 5188 sayılı özel güvenlik Kanunu uyarınca 2006 yılında faaliyetine başlamıştır. İlgili kanun ve yönetmelikler kapsamında gelecek planlarını hayata geçirmektedir.

Bu kadar kısa sürede çok ilerleme kaydeden Göktürkler 1 Güvenlik olarak ben dahil tüm çalışma arkadaşlarımızla sorumluluklarımızın son derece farkındayız. Güvenlik hizmeti sağladığımız tüm kurum ve kuruluşları birbirinden önemli ve hiç birinin ticari ve sosyal olarak üstünlüğü yoktur.

Misyon

Tüm personelimizle Güvenilir Güvenlik Şirketi olma iddiasıyla sektörün ön saflarında yerini almıştır.

Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların ortak değerlerini kendi değerlerimize eş tutarak; güvenli ve huzurlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürmelerini sağlamaktır. Ülkenin en saygın ve profesyonel güvenlik şirketi müşterimizin güvenilir iş ortağı olmayı hedefleyen bir kuruluştur.

Misyon
Vizyon

Vizyon

Özel güvenlik hizmetlerini ülke sınırlarının en ücra köşesinde dahi kalite ve ulaşılabilirlikte olmasını sağlamak. Kurum ve kuruluşların değişen ve gelişen şartlar altında ihtiyaçlarının tespit edilip en iyi ve ekonomik güvenlik sistemlerini sunmaktır. Hizmet kalitesinden ödün vermeden her yıl daha fazla büyüyerek lider güvenlik şirketi olmayı hedeflemektedir.

Vedat GÜLPINAR

Yönetim Kurulu Başkanı

Çalışılan Proje Sayısı

74

Aktif Olarak Güvenliği sağlanan proje sayısı

Çalışan Sayısı

872

Projelerde çalışan kişi sayısı